niedziela, 22 czerwca 2014

Słówko na wstępie

Parę dni temu pewna osoba powiedziała mi, że chciałaby przeczytać coś, co napisałam.  Z początku ów pomysł odrzuciłam, ponieważ nie należę do osób, które lubią dzielić się swoją twórczością.  Jednakże po pare dniach ta myśl do mnie powróciła no i... jestem.

W sumie nie mam nawet pewności, że kogoś zainteresuje tematyka, mój styl pisania, ale w końcu do odważnych świat należy!

1 komentarz: