Parę dni temu pewna osoba powiedziała mi, że chciałaby przeczytać coś, co napisałam. Z początku ów pomysł odrzuciłam, ponieważ nie należę do osób, które lubią dzielić się swoją twórczością. Jednakże po pare dniach ta myśl do mnie powróciła no i... jestem.
W sumie nie mam nawet pewności, że kogoś zainteresuje tematyka, mój styl pisania, ale w końcu do odważnych świat należy!
i się doczekała :D
OdpowiedzUsuń